Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší
Naše mužstva - Starší žáci - Rozbory zápasů

31.10.2010       Litvínov - Sokol Údlice      3 : 1  (2 : 0)

Tak máme za sebou polovinu sezóny. Po zlepšených výkonech v posledních zápasech jsme chtěli i v posledním kole hrát důstojnou roli se soupeřem, který se nachází v horních patrech tabulky. Myslím, že se nám to vcelku povedlo a zejména výkon ve druhé půli byl dobrý. První šanci v utkání jsme si vytvořili mi, když jsme po rohovém kopu, jen těsně minuli branku soupeře. Bohužel jsme v 10 minutě dostali dost laciný gól, když po střele z dálky Dan neudržel míč, který mu na kluzkém povrchu propadl za záda, avšak v dalším průběhu zápasu nás několikrát podržel. Škoda, že za stavu 1:0 se bál rozhodčí písknout proti domácím penaltu. V samém závěru poločasu jsme dostali gól takříkajíc do šatny. Nástup do druhého poločasu nám také nevyšel, když hned v úvodu jsme obdrželi třetí branku, avšak kluky to do kolen nesrazilo, bojovali a zaslouženě jsme dali gól z trestného kopu. Zápas tak skončil naší prohrou 1 : 3. Přestože jsme v průběhu podzimu získali pouze 1 bod, vyloženě se nám nepovedli pouze tři zápasy. Věřím, že na jaře získáme více bodů, máme mladé mužstvo a hlavně kluci chtějí makat a fotbal je i přes porážky baví, což je dobře.

Sestava:   Nezbeda (Lorenčík) - Nápravník, Havel, Kramarski R., Záboj L., Rosenberg, Záboj Vl., Kohout, Šifalda, Blaško, Němec, Hašek, Gruncl

Trenéři:   Hašek,  Havel          Ved.mužstva:  Souček

Aktualizováno (Středa, 20 Duben 2011 20:12)