Ervěnice – Údlice, ml.žáci 10:1 (6:0)

Odehráno: 2.4.2011 v 9:30
Na začátku jarního kola ročníku 2010/2011 zajíždělo mužstvo mladších žáků k zápasu do Jirkova k utkání s vedoucím týmem soutěže.

12. Jíra Lukáš

První jarní utkání nezahájilo sezónu radostně. Již od počátku se soupeř na domácím hřišti velmi koncentroval na svůj výkon a dokázal být v mnoha ohledech lepší než naši kluci. Na naší straně se kombinace v prvním poločase nedařila vůbec, takže jsme soupeři darovali mnoho míčů zcela zadarmo. Tím jsme jen podporovali soupeřův tlak na naši branku, což nemohla obrana s brankářem dlouhodobě vydržet. Již po několika brankách byli kluci velmi odevzdaní a soupeř hrál fotbal. Kombinoval přes oba křídelní prostory a před brankou byl důrazný a dokázal se ve většině případů k míči dostat dříve než naši hráči. Poločasový výsledek 6:0 jednoznačně vypovídal o převaze soupeře. V šatně jsme si řekli, že zápas ještě neskončil a nelze soupeři darovat nic zadarmo. Také si chceme zahrát fotbal. V druhé polovině zápasu se nám sice zápas otočit nepodařilo, soupeř se stále snažil kontrolovat hru a držet míč ve své moci. Nicméně se nám podařilo již několik kombinačních výpadů k soupeřově brance. Jeden z nich byl díky důrazu Michala Jíry završen gólem do soupeřovi sítě. Soupeř v průběhu druhé půle skóroval ještě třikrát a tak zápas skončil nelichotivým výsledkem 10:1.