seznam článků
Foto ze zápasu
Všechny strany

Odehráno: 17.4.2011 v 9:30 ve Spořicích

Naše mužstvo přijelo vrátit soupeři porážku z podzimní části sezóny. Bohužel neproměněné šance v prvním poločase rozhodly.

Počasí v nedělním dopoledni přálo fotbalu. Hřiště bylo dobře připravené a tak jsme se všichni na zápas těšili. Naši kluci zahájili hru lépe. Získali si převahu a vytvořili zajímavé šance. Soupeř se k naší brance dostával velmi obtížně a Michal Jíra v brance nemusel čelit žádným "tutovkám". Bohužel se nám vstřelit gól nepodařilo, chyběla tvrdá umístěná střela nebo správná finánlní přihrávka. Stalo se tak to čeho jsme se báli. Soupeř se postupně oklepal a dostával se více do hry. Nakonec bylo i štěstí na jeho straně a postupně vstřelil v první půli tři branky. Bohužel ani jedna nemusela padnout, napůl jsme hru soupeři usnadnili zbytečnými ztrátami míče ve středu pole. Do šatny na přestávku jsme tedy odcházeli za nepříznivého stavu 3:0 pro soupeře. V šatně jsme prodiskutovali zbytečné chyby a stanovili další postup hry. Provedli jsme i výměnu na postu brankáře. Obdobně jako v minulém zápase druhou půlku hry odchytal Luděk Novotný. Výměna na postu brankáře přinesla své ovoce. I Michalovi Jírovi se v záloze a útoku dařilo a náš tlak směrem na soupeřovu bránu opět zesílil. Michalovi se postupně podařilo vstřelit dva góly, třetí vyrovnávající vsítil Honza Machač. Kluci makali a snažili se zápas otočit. Dokonce se Luďkovi Novotnému v brance podařilo chytit penaltu soupeře, kterou získal po chybě v rozehrávce u branky na naší straně. Bohužel jak klukům docházely síly, soupeř opět nabíral dech a po jedné ztrátě míče našich hráčů se podařilo po kolmé přihrávce středem pole vstřelit čtvrtý gól do naší branky. Myslím si, že po dnešním výkonu by byla alespoň remiza spravedlivá, ale fotbal je hra a štěstí se dnes přiklonilo více na stranu soupeře. Pozitivní z dnešního zápasu je to, že výkon kluků, stejně jako tomu bylo na podzim, má po zahájení zápasů venku rostoucí tendenci.