A023_upr_mala.jpg

Turnaj SG ve Strupčicích

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Naše mužstva - Stará garda
seznam článků
Turnaj SG ve Strupčicích
Foto z turnaje
Všechny strany

Odehráno v sobotu 7.5.2011 od 10:00 na hřišti ve Strupčicích.

 

Ve velmi hezkém a slunečném počasí uspořádali ve Strupčicích místní fotbaloví nadšenci další ročník turnaje starých gard. Naše mužstvo mělo účast téměř povinnou s ohledem na loňské vítězství. I přes velkou marodku a neúčast další řady hráčů kvůli pracovním povinnostem se nakonec sešlo na Strupčickém hřišti jedenáct hráčů staré gardy. Turnaje se nakonec zúčastnila pouze tři mužstva, protože Jirkovský Kopeček na poslední chvíli organizátorům účast odřekl. Zřejmě se se zdravotními a dalšími problémy nepotýká pouze naše družstvo staré gardy.
K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti domácímu mužstvu Strupčic. S ohledem na to, že nemáme žádné hráče na střídání jsme chtěli od začátku hrát klidný fotbal bez zbytečných nákopů. Zápas byl velmi vyrovnaný, ale naši hráči se dostali přeci jen do několika vyložených brankových příležitostí. Proměnit se je ale nepodařilo. Naopak soupeřovi ataky končili na velmi dobře hrající obraně, která nedovolila prakticky žádný přímý atak branky a našeho brankáře. Protože se nám nepodařilo proměnit žádnou z jasných gólovek, skončil zápas bezbrankovou remízou 0:0.
Následoval druhý zápas, hraný po krátké odpočinkové přestávce. Naše mužstvo nastoupilo proti třetímu účastníkovi turnaje mužstvu Spořic. Spořice se snažili hrát kombinační fotbal se zrychlením ve finálové přihrávce. Naše unavená obrana již měla chvílemi potíže s bráněním rychlých průniků soupeřových útočníků. Přesto se dařilo držet bezbrankový stav. Díky tomu jsem se opět dostali do hry a začali si vytvářet brankové příležitosti. Branku jsem ale nevstřelili. První branka padla po standardce soupeře po velmi diskutabilním faulu do naší sítě. To nás nabudilo k vyššímu výkonu což se projevilo lepším tahem na branku soupeře a dalších příležitostech. Po jedné hezké akci se podařilo vyrovnat zápas na 1:1. Rozhodčí ale po jednom z útoků Spořic opět foukl do píšťalky a opět po velmi diskutabilním zákroku jsme čelili další standardce soupeře. Vzdálenost byla opět velmi nepříjemná, přibližně 20 metrů. Ideální pro dobrého střelce. Střelu se podařilo našemu brankáři vyrazit, ale pouze do chumlu před ním. Tam měl více štěstí hráč Spořic, který po několikerém pokusu o odkop z naši strany nakonec vstřelil druhý gól do naší sítě. I přes další gólovky a zejména přímý volný kop na soupeřovu branku, při kterém nakonec míč z brankové čáry vykopával Spořický obránce, se nám zápas nepodařilo vyrovnat.
Turnaj se ukázal jako velmi vyrovnaný, protože v posledním zápase domáci Strupčice porazili Spořice. Naše mužstvo skončilo na třetím místě s jednou remízou a jednou porážkou. Na druhém místě skončili Spořice s jednou výhrou a jednou porážkou. Vítězem turnaje se stali domácí Strupčice, které dosáhli jedné remízy a jedné výhry.

Vedoucí SG Údlice


Web prohlíží
Právě připojeni - hostů: 73