Goly: Kučera 6x, Tomešek 2x, Deák, Klíma, Brůha
diváků:27
KARTY : ŽK Deák

SESTAVA: Červenka - Klíma - Deak - Šlapák - Chloupek /63.Koňa/ - Tobisch - Veselý - Kostka - Brůha - Tomešek /71.Holl/ - Kučera

PRŮBĚH ZÁPASU: Přijeli jsme na hřiště posledního týmu soutěže a hoši jsou nabuzeni na kanonádu.Hned v 5.min je v šanci Tomešek ale neproměňuje a hned následně Kučera jde sám na golmana a střílí vedle.Ve 12.min Jarda Kostka krásně nachází Kučeru který se již nemýlí a otevírá skore 0:1.V 15.min se situace opakuje akorát přihrává Aleš Veselý a Kučera opět skoruje 0:2.Ve 22.min kombinuje Tobisch s Kučerou,který se řítí po pravé straně k vápnu a střílenou přihrávkou nachází Brůhu a balon padá do brány 0:3.Ve 35.min Klíma centruje do vápna balon,ale ten nikdo netrefuje a ani domácí golman a je to již 0:4.Hned po rozehrávce uniká Kučera a opět přihrává do vápna ,kde se nachomýtl Tomešek a balon je opět v síti 0:5.Ve 42.min Kučera centruje balon do vápna domácích,balon trefuje domácí hráč a uklízí ho za záda domácího golmana 0:6 a do poločasu ještě Tomešek ve 45.min skoruje a je to 0:7.Hraje se pouze na jednu bránu a golman Červenka se nudí.Druhý poločas začal ve stejném scénáři a v 56.min Kučera krásně nachází Deáka a je to 0:8.V 60.min si chce dát gol Kučera a je to 0:9.V 65.min Kučera a Deak vymýšlí signál na penaltu ,ale střela jde vedle.V 70.min Kučera přímák a dělovkou uklízí balon do brány 0:10.To akorát nastoupil Holl a všichni se mu snaží nahrát aby dal gola,ale „MÁCA“ dokázal zahodit tutovku a to tak že balon byl u brankové čáry a on překopl bránu J .Když kopeme roh tak si jde zkusit hlavičkovat i náš golman a Přemek Červenka dokázal hlavičkovat,ale golman to chytil.V 75.min kopou domácí penaltu po faulu Červenky,ale ten ji chytá a tak ješte v 89.min Kučera upravuje na 0:11.Toto byl zápas bez náboje a bylo to horší než trénink.Příště nás čekají doma Chlumčany ,které jsou na 2.místě.