AVER ROMA Most - Údlice, dorost 3:6 (2:4)

Branky: Tomešek 2x, Kučera 2x, Brůha, Havel
Rozhodčí: Fencl
diváků: 16

SESTAVA: Červenka - Kramarski - Kostka - Šlapák - Chloupek - Tomešek - Brůha - Havel - Klíma - Kučera

PRŮBĚH ZÁPASU: Tak sokolící zajíždí k dalšímu neznámému soupeři.Sraz vypadal velice brutálně.Nejdříve se omluvil Deák ne FB že jede pryč,v den zápasu poslal omluvnou SMS Veselý,a Hofbauer,Tobisch nedali o sobě vědět,Chloupka jsme museli budit a i když se Tomešek omluvil pro bolest v noze tak jsme ho přemluvili aby jel s náma ,aby nás bylo aspoň 10!!!!Borci co jeli bojovat s houževnatým soupeřem zaslouží velikou pochvalu.Hoši poznali ,že mají před námi velký respekt.Ale……v 8.min Kramarski lehce škrtnul o nohu soupeře před naším vápnem a rozhodčí pískl faul a přímý kop.Domácí šanci využívají a dávají branku a vedou 1:0.oslava golu co se spustila na hřišti nebrala konce ,domácí dělali přemety,salta a nehorázný řev J.Naštěstí Kučera v útoku ač sám tak připravoval akce a šance pro naše borce a při jedné v 10.min tomešek doráží balon za domácího golmana 1:1.V 13.min opět Kučera zatáhl balon a centroval do vápna a Brůha překlápí skore v náš prospěch 1:2.Běží 18.min a zahráváme roh Kučerou a opět Tomešek je u balonu a zvyšuje na 1:3.Ve 22.min Kučera již nepřihrává a bere odpovědnost na sebe a střílí na bránu a je to 1:4.Těchto 12 minut rozhodlo o zápase.sice domácí ve 4š.min po chybě Chloupka snižují na 2:4,ale jinak víc naší bránu neohrožují.Druhý poločas začal naším úspěchem,když ve 48.min střílí Kučera a zvyšuje na 2:5.Poté nám rozhodčí neuznává gol z rohu pro útočný faul Brůhy,šanci má i Klíma,břevno nastřeluje Kučera.Domácí se dostávají do hry v 73.min když snižují na 3:5.Sokolíkům již docházejí síly,obnovilo se zranění Tomeškovi ,tak hoši lítají na hřišti v 9 hráčích.Hraje se takticky a nikam se nepospíchá.V 82.min kopeme roh,Kučera posílá prudký balon na bránu a golman balon sráží pouze na prsa Havlovi ,který balon sráží do brány 3:6.Takto to i skončilo a vezeme další 3 body !!!!!