Údlice - VČSA Ervěnice, dorost 4:2 (3:0) přátelák

D
diváků: 19

SESTAVA: Hašek V . - Klíma - Chloupek - Lecjaks Leoš - Kramarski - Loukota - Němec - Kopečný - Červenka - Verner - Kučera
k hokejovému střídání připraveni: Lecjaks Luk. - Hašek F. - Slezák

PRŮBĚH ZÁPASU: Tak se nám rozběhl kolotoč zápasů dorostenců sokolíků.Zatím jsou to jen přáteláky a první byl proti hráčům VČSA ERVĚNICE ,kteří hrají krajský přebor.Sice nepřijeli v kompletní sestavě,ale i my jsme nebyli všichni,a hlavně v sestavě se objevilo 7 nováčků!! Trenéři hráčům kladli na srdce ,že je to přátelské utkání,které má ukázat přednosti hráčů nováčků.Sokolíci vlítli do zápasu velmi vehementně a hned ve 2.min Loukota střílí nad bránu hostí.Ve 3.min po serii přihrávek ve středu hřiště se balon dostává ke Kučerovi a ten nekompromisně z rohu velkého vápna pálí do horního rohu branky hostí 1:0. V 11.min v našem vápně vybojoval balon Leoš Lecjaks,po jedné kličce přihrává do středu hřiště Vernerovi a ten zatahuje balon do vápna ,kde nachází Kučeru a ten se opět nemýlí a zvyšuje na 2:0.Takový začátek jsme nečekali,ale ještě zbývalo hodně času do konce utkání.Ve 22.min zahrává Kučera přímý kop,těsně vedle tyče.Dobře hrají i krajní záložnící Loukota s Červenkou,kteří čechrají balony do vápna hostí.Hosté občas vytřelí na bránu,ale s tím si bez potíží Hašek V.vždy poradil.Ve 31.min Kopečný zatahuje balon po krajní záloze a po centru do vápna nachází hlavu Kučery a ten uklízí hlavou míč za záda hostujícího golmana 3:0.Takto končí poločas.Do druhého poločasu opět nastupujeme aktivněji a v 55.min Verner jde sám na golmana a přestřeluje bránu a hned v 57.min po zmatku v malém vápně hostí se nejlépe orientuje Červenka a skoruje 4:0.Hosté zahrozili 2x z přímého kopu,když jednou střela lízla břevno naší brány.Ke konci zápasu nastupují benjamínci do hry a je to znát……v 84.min po nedorozumění obránců hosté přehazují golmana Haška V. 4:1. A opět v 86.min nekoncentrovanost naší obrany ústí v gol hostí 4:2.Takto končí i zápas.Zápas byl kvalitní,na to že to byl po delší době zápas.