Údlice - Klášterec n.O., dorost 8:2 (2:1)

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší
Naše mužstva - Dorost - Rozbory

SESTAVA: Hašek V. - Kramarski - Lecjaks Leoš - Chloupek - Rosenberg - Lorenčík - Červenka - Němec - Verner - Kučera - Loukota

PRŮBĚH ZÁPASU: V úvodním kole 1A třídy přivítali domácí Sokolíci ve svém Sokolím hnízdě stejně staré borce z Klášterce. Úvod utkání byl z obou stran opatrný a tudíž téměř bez šancí. Domácí přeci jen začali vystrkovat růžky a odměnou jim byl úvodní gól.Gólu předcházela v 9.min střela domácího Kučery,bohužel mimo.Opatrnou hru oživila přihrávka Kučery na rozeběhnutého Lorenčíka a ten nekompromisně pálí pod „klacek“ a my vedem 1:0.Ve 29.min Loukota střílí,ale golman hostů Jelínek vyráží na roh.Ve 34.min si vybírá svou slabou chvilku náš golman Hašek,když nelikviduje šanci po rohu v malém vápně a hostující hráč Hlaváček srovnává na 1:1.Snažíme se odpovědět útokem a střela ve 38.min vyslaná Kučerou je opět vyražená kláštereckým golmanem Jelínkem na roh.Naštěstí je to Kučera ,který nachází ve 42.min Loukotu a ten zvyšuje na 2:1.Do druhého poločasu nastupujeme sebevědoměji a začíná koncert a sice: ve 49,min Kučera vysílá na zteč Loukotu a ten pálí přesně 3:1.V 57.min opět Kučera má oči a přihrává Vernerovi a je to gól 4:1 a za minutu je to repete a díky Kučerovi vedeme 5:1.Hráči Klášterce neví kam dřív skočit a koho bránit.V 61.min si Červenka vzal balon a přeběhl půlku hřiště a sám zavěsil 6:1.V 64.min Němec ukázkovou přihrávkou nachází Kučeru a ten opět zavěšuje 7:1.A v 72.min Kučera završuje hattrick a po sólu vedem již 8:1.v tuto dobu je vítěz jasný a tak se polevilo v koncentraci a golman Hašek musí likvidovat dvě tutovky hostí a dost nahlas dává najevo ,že mu tato nekoncentrovanost vadí !! V 75.min hostující Karička kosmeticky upravuje výsledek na konečných 8:2.Velká spokojenost trenérů ,ale musíme být nohama na zemi,výhra skvělá,ale ještě je spousta zápasů před náma.