A023_upr_mala.jpg

Údlice - Hrušovany, ml.žáci 6:0 (4:0)

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Naše mužstva - Mladší žáci - Rozbory
seznam článků
Údlice - Hrušovany, ml.žáci 6:0 (4:0)
Fotky ze zápasu
Všechny strany

V dnešním deštivém počasí nastoupili naši kluci v domácím prostředí k zápasu s Hrušovany.

V dnešní sestavě se znovu objevil pilíř obrany Marek Kramarski. Kluci si ale již v předchozím zápase vyzkoušeli hru i v rezervní sestavě, takže dnešní hra obrany byla jen potvrzení předchozích výkonů. Kluci začali hrát opět odpovědně odzadu a obrana nedala soupeři žádnou možnost ke gólovce v náš neprospěch. Chvílemi jsme se sice trochu podřizovali méně koordinované hře soupeře, ale vždy byla z kluků cítit chuť si zahrát fotbal. Zřejmě k občasným výpadkům v koordinaci naší hry přispělo i výrazně rychlejší střídání, které bylo voleno s ohledem na počasí, aby nikdo nevychladl a zůstal fit pro další zápasy. Po našem převzetí středu pole kluci začali dobývat branku soupeře. To nakonec vyústilo v náš první vstřelený gól. Do konce prvního poločasu po kolektivním výkonu všech hráčů naše mužstvo přidalo ještě tři další góly. Do šaten na teplý čaj jsme tedy šli již se slušným náskokem 4:0. I v druhé půli kluci chtěli přidat stejný počet branek jako v první. Brankář soupeře, ale byl výrazně proti a řadu hezkých střel z kopaček našich kluků vychytal. Konečný výsledek zápasu zůstal tedy na 6:0. Naším dalším soupeřem bude mužstvo Černčic a proto se již budeme soustředit na další zápas na hřišti soupeře. Zápas bude jistě velmi zajímavý, protože na jaře jsme v Černčicích uspěli a tak jistě budou naši kluci nabuzení výsledek zopakovat. Zápas ale bude jistě těžký, protože Černčičtí aktuálně ukazují velmi pěkné výkony. Doufám, že počasí bude pro příští zápas vlídnější a nebude nám kazit hezký fotbalový zážitek.

Trenéři ml.žákůAktualizováno (Neděle, 03 Říjen 2010 19:50)

Web prohlíží
Právě připojeni - hostů: 16